Kayan Yazı Led Tabela

kayanyaziledtabelaKayan Yazı Led Tabela

Kayan yazı Led tabela adındanda anlaşıldığı üzere renk animasyon sınırlaması olmayan led tabela türüdür.
RGB çeşidi ilede gerekirse video ve görüntü oynatma gücüne sahip en işlevsel tabelalardır.
Konserlerden tutunda açık hava gösterilerine kadar her türlü alanda kullanılabilen kayan yazı led tabela çeşitleri mevcuttur.

Acil Kayan yazı Led tabela fiyatı almak için Tel: 0 212 855 95 27 – 0 553 361 53 33 numaralarımız ile 7/24 destek vermekteyiz.

Tabela
Kayan Yazı ve Led Ekran Arasındaki Farklar

Kayan Yazı ve Led Ekran arasındaki farkları anlatmaya çalışacağız.

Kayan Yazı ve Led Ekran arasındaki farkı kısaca özetleyecek olursak, Kayan Yazı, daha küçük bir alanda reklam yapmak için kullanılan led tabela şeklidir. ölçüleri küçüktür ve genellikle tek renk panellerin bir araya getirilmesinden oluşur, kullanım amacı küçük esnafın ürünlerini text animasyonları şeklinde dış mekan reklamı yapmak için kullanılır. Led Ekran ise iç ve dış mekanda reklam yapılması amacı ile kullanılan led üründür, Led Ekranlar RGB led panellerin bir araya getirilmesi ile oluşur ve istenilen mekana göre çözünürlükleri değişkenlik göstere bilir genellikle büyük ve geniş alanlarda görsel gösterimler yapmak için kullanılır.

Led Ekran Nedir?

Led Ekran, ismindende anlaşılacağı gibi resim, video yada canlı yayın akışı gibi zengin renklere sahip görselleri yansıtmak için kullanılır, led ekran çeşitleri oldukca fazladır ve istek üzerine üretilirler,  led reklamcılık sektöründe kullanılan led ekranlar şu iki ana çeşit  şekilde sıralanır;

İç Mekan Led Ekran (Yüksek Çözünürlük Sağlar)
Dış Mekan Led Ekran (Totem Üzerine Yerleştirilmiş Ekran)

Led Ekran yüksek teknoloji ürünüdür ve kayan yazı sistemlerine göre maaliyeti çok fazladır. Led Ekran hakkında daha fazla bilgiyi Led Ekran grup başlığı altında edine bilirsiniz.

Kayan Yazı Nedir?

Kayan Yazı, aslında Led Tabela dır bu tür led ürünler daha çok küçük esnafın açık hava reklamcılığında kullanılması amacıyla üretilirler, genellikle tek renk üretilen  Kayan Kazılara text animasyonları oynatması ve sektörde daha anlaşılır bir isim olduğu düşünüldüğü için Kayan Yazı ismi verilmiştir. Kayan yazı maaliyeti düşük olan P10 Panllerin bir şase üzerinde TF serisi led kontrol kartı ve Led adaptörlerin bir araya getirilmesinden oluşturulur. Düşük maaliyeti dış mekan koşullarına dayanıklılığı nedeni ile küçük esnaf tarafından tercih edilen ve yoğun kullanılan bir üründür.

ba15008e5fbe571774ec816636dbd3 images img1 kayan-yazi-tabela-led kayanziledtabela1 led-ekran mavi_kayan_yazi maxresdefault (1) maxresdefault rgb-led-tabela

Bu yazı için yorumlar kapalı.